Agnieszka Figiel Rzeczoznawca

o nas cel wyceny maszyny
drogowe
maszyny
rolnicze
szkolenia wycena
dzieł sztuki
świadectwa
energetyczne
praktyki środki trwałe
i techniczne
inwentaryzacja sprzęt
medyczny
wycena
przedsiębiorstw
blog

Krakowskie targi nieruchomości

W ten weekend – 9-10 marca w Krakowie odbywają się Targi Mieszkań i Domów. To nie lada gratka dla wszystkich osób zainteresowanych krakowskim rynkiem nieruchomości. Kto powinien odwiedzić targi i czego może się po nich spodziewać?


architecture-1836070_640

Weekend w hali Wisła

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 odwiedzi ponad 100 wystawców. Deweloperzy zaprezentują realizowane obecnie inwestycje na rynku nieruchomości. Prezentowane będą zarówno mieszkania, jak i domy. Wśród wystawców znajdziemy między innymi ATAL, Super Krak, Inter-Bud Developer oraz Wawel Inwestycje. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapytać o poszczególne projekty, cenę mieszkań, sposób wykonania inwestycji. Wystawcy przygotowali również szereg specjalnych ofert, promocji i rabatów, obejmujących między innymi: bezpłatne ubezpieczenie mieszkania, rabat cenowy, tańsze miejsce postojowe, zwrot kosztów notarialnych i wiele więcej.

Dodatkowe atrakcje

Tegoroczne targi to nie tylko targi, dotyczące sprzedaży nieruchomości, ale również Targi Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród. Wystawcy zaprezentują nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz, a także aranżacji ogrodów. Dodatkowo odwiedzający będą mogli spotkać się z ekspertami – między innymi poznać ofertę kredytową banków (między innymi Bank Spółdzielczości Polskiej oraz BOŚ Bank), sprawdzić swoją zdolność kredytową, dowiedzieć się jakie są najkorzystniejsze formy zarabiania na nieruchomościach oraz jak oszacować koszty wykończenia mieszkania.

Kraków – miasto inwestycji

Krakowskie Targi Mieszkań i Domów od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Cenią je przede wszystkim ci, którzy rozważają zakup nieruchomości i potrzebują pomocy w podjęciu słusznej decyzji. Nic dziwnego, ponieważ Kraków jest miastem szczególnie lubianym przez deweloperów. Nawet w tych, teoretycznie mniej atrakcyjnych, dzielnicach nowe nieruchomości „rosną jak grzyby po deszczu”.

Agnieszka FigielRzeczoznawcaAgnieszka Figiel RzeczoznawcaAgnieszka Figiel Rzeczoznawca